Umów się na wizytę:

Zespół

www.dentsm.pl Zespół

Lekarz stomatolog Piotr Jakubowski

specjalista chirurgii stomatologicznej

1998 - absolwent wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie

2003-2008 - staż specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii w Warszawie

2008- uzyskał tytuł lekarza specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach w kraju i za granicą.Szczególnie interesuje się implantologią , chirurgią periodontologiczną i plastyczną chirurgią dziąseł. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii przyzębia i tkanek miękkich z wykorzystaniem lasera dużej mocy, oraz zaawansowane zabiegi rekonstrukcji kości (przeszczepy, osteodystrakcje) i tkanki miękkiej.

Lekarz stomatolog Ewa Jakubowska

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 1998.Od 2003 wspólnie z mężem prowadzi klinikę stomatologiczną nieustannie troszcząc się o komfort i zadowolenie swoich pacjentów.

Stale aktualizuje swoją wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i praktycznych kursach w kraju i za granicą. Zajmuje się głównie rehabilitacją protetyczną i stomatologią zachowawczą z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów.Interesuje się również problematyką związaną z diagnostyką i leczeniem schorzeń dotyczących okluzji i stawów skroniowo-żuchwowych.

Dr n.med. lekarz stomatolog Dorota Maciejak

specjalista ortodoncji

Dr n. med. Dorota Maciejak specjalista ortodonta. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej związana z Zakładem Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1998r. asystent, od 2010r. adiunkt WUM.

Wieloletni nauczyciel akademicki, opiekun specjalizantów oraz Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Ortodoncji WUM, współautorka skryptu dla studentów Wydziału Lekarsko-Dentystycznego i książki " Wybrane choroby dziedziczne i wady rozwojowe w praktyce stomatologicznej". Współautorka kilkudziesięciu artykułów i referatów z dziedziny ortodoncji, wygłoszonych na konferencjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zespołowym ortodontyczno-chirurgicznym leczeniu pacjentów ze szkieletowymi wadami części twarzowej czaszki oraz zespołami wad wrodzonych.

W 2010r. - obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt.: "Przedopoeracyjne leczenie ortodontyczne pacjentów z morfologicznymi wadami zgryzu". Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society oraz Sekretarz Koła Sekcji Ortodoncji Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Lekarz stomatolog Katarzyna Meredyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym. Specjalista protetyki stomatologicznej. Przez kilka lat związana z Katedrą Protetyki Stomatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Była członkiem zespołu zajmującego się leczeniem pacjentów z zaburzeniami układu ruchowego narządu żucia. W naszej klinice zajmuje się leczeniem protetycznym, stomatologią zachowawczą i estetyczną. Stale poszerza swoją wiedzę dotyczącą rehabilitacji całego układu stomatognatycznego, jak i estetycznej odbudowy zębów.

Lekarz stomatolog Anna Matyjasek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i umiejętności stale doskonali na kursach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii. W gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym dorosłych i dzieci.

Lekarz stomatolog Michał Jasiński

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik licznych konferencji, sympozjów naukowych oraz kursów szkoleniowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu w leczeniu pacjentów z problemami z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej, specjalizujący się w terapii opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik optycznych.


« powrót
Dent SM
  ul. Bolkowska 2c
Znajdź nas: