Umów się na wizytę:

Zespół

www.dentsm.pl Zespół

Lek. stom. Piotr Jakubowski

specjalista chirurgii stomatologicznej

Lek. stom. Piotr Jakubowski

Absolwent wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W 2008 roku uzyskał tytuł lekarza specjalisty chirurgii stomatologicznej. Wykonuje zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii przyzębia i tkanek miękkich oraz zaawansowane rekonstrukcje kości (przeszczepy, osteodystrakcje).

Lek. stom. Ewa Jakubowska


Lek. stom. Ewa Jakubowska

W 1998 ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stale aktualizuje swoją wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i praktycznych kursach. Zajmuje się głównie rehabilitacją protetyczną i stomatologią zachowawczą z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów.Interesuje się również ortodoncją oraz problematyką związaną z diagnostyką i leczeniem schorzeń dotyczących okluzji i stawów skroniowo-żuchwowych.

Dr n. med. lek. stom. Dorota Maciejak

specjalista ortodoncji

Dr n. med. lek. stom. Dorota Maciejak

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej związana z Zakładem Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2010r. - obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską. Specjalizuje się w zespołowym ortodontyczno-chirurgicznym leczeniu pacjentów ze szkieletowymi wadami części twarzowej czaszki oraz zespołami wad wrodzonych.

Lek. stom. Katarzyna Meredyk

specjalista protetyki stomatologicznej

Lek. stom. Katarzyna Meredyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W naszej klinice zajmuje się leczeniem protetycznym, stomatologią zachowawczą i estetyczną. Stale poszerza swoją wiedzę dotyczącą rehabilitacji całego układu stomatognatycznego, jak i estetycznej odbudowy zębów.

Lek. stom. Anna Matyjasek


Lek. stom. Anna Matyjasek

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją wiedzę i umiejętności stale doskonali na kursach i konferencjach z różnych dziedzin stomatologii. Nieustannie troszczy się o komfort i zadowolenie swoich pacjentów. W gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci.

Lek. stom. Michał Jasiński


Lek. stom. Michał Jasiński

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu w leczeniu pacjentów z problemami z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej, specjalizujący się w terapii opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik optycznych.

Lek. stom. Rafał Placha


Lek. stom. Rafał Placha

Ukończył Akademie Medyczną w Warszawie. Specjalizuje się w pecyzyjnym leczeniu endodontycznym z użyciem aparatów optycznych i mikroskopowych. Specjalista w usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych oraz zamykaniu perforacji.

Lek. stom. Bartłomiej Bęben


Lek. stom. Bartłomiej Bęben

W 2020 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. Swoje kwalifikacje podnosi na licznych kursach z dziedziny endodoncji i stomatologii zachowawczej.

Lek. stom. Anna Kawa-Gromek


Lek. stom. Anna Kawa-Gromek

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją i stomatologią dziecięcą. Swoje zabiegi wykonuje z niezwykłą dokładnością.

Dypl. hig. Joanna Barszcz


Dypl. hig. Joanna Barszcz

 

Dypl. tech. elektroradiolog Katarzyna Bigos


Dypl. tech. elektrokardiolog Katarzyna Bigos

 

Dypl. hig. Magdalena Ratajczyk


Dypl. hig. Magdalena Ratajczyk

 

Asystentka Kinga Karpińska


Asystentka Kinga Karpińska

 


« powrót
Dent SM
  ul. Bolkowska 2c
Znajdź nas: