Umów się na wizytę:

Klinika

www.dentsm.pl Klinika

Dent-SM - nowoczesna klinika stomatologiczna na warszawskim Bemowie

Dentysta Bemowo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowoczesnej kliniki stomatologicznej Dent-SM Bemowo. Wspólnie prowadzimy kompleksową praktykę stomatologiczną od kilkunastu lat. Cały czas przyświeca nam cel w postaci zadowolenia naszych pacjentów. Drogą do tego jest stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych w kraju i zagranicą pozwalających na wdrażanie najnowszych sprawdzonych procedur poszerzających zakres usług oraz wyposażenie gabinetów w nowoczesny sprzęt i materiały. Umożliwia to uzyskanie wysokiej jakości przeprowadzanych zabiegów, a nam daje satysfakcję z wykonywanej pracy i osiągnięcie celu jakim jest zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. Używamy precyzyjnych urządzeń najnowszej generacji, które pozwalają na bezproblemowe wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Dentysta Bemowo

W naszej klinice pracuje cieszący się doskonałą opinią zespół lekarzy dentystów, do których pacjenci przychodzą z różnymi problemami. Często są to osoby z defektami estetycznymi swojego uzębienia, zaburzeniami ze strony stawów skroniowo-żuchwowych, cierpiące na paradontozę, choroby przyzębia, czy też takie, które chcą odbudować swój uśmiech za pomocą implantów stomatologicznych lub przeprowadzić skomplikowane leczenie chirurgiczne. Niezależnie od tego, jakie dolegliwości trapią naszych pacjentów, przychodząc do naszej kliniki mają oni pewność, że uzyskają najlepszą możliwą pomoc stomatologiczną, popartą doświadczeniem i sprawdzonymi rozwiązaniami.

 

Bardzo ważne jest również dla nas zapewnienie Państwu komfortowych i estetycznych warunków w jakich są przeprowadzane zabiegi.

Zapewniamy iż nasz profesjonalny, przyjazny i życzliwy zespół dołoży wszelkich starań aby zminimalizować stres związany z wizytą.

Zapraszamy na wizyty w DENT-SM – dentysta Bemowo


« powrót
Dent SM
  ul. Bolkowska 2c
Znajdź nas: