Umów się na wizytę:

Licówki porcelanowe Warszawa Bemowo

www.dentsm.pl Licówki porcelanowe Warszawa Bemowo

Dla uzyskania najlepszego efektu estetycznego stosujemy trwałe, najwyższej jakości rozwiązania jakimi są licówki porcelanowe.

To rodzaj odbudowy protetycznej, dzięki któremu możemy całkowicie zmienić usmiech pacjenta bez nadmiernej redukcji własnej tkanki zębów. W niektórych przypadkach nawet bez szlifowania. Sa to bardzo cienkie „łuski” porcelany, odbijające światło jak naturalne szkliwo, odporne całkowicie na przebarwienia, łatwe w utrzymaniu higieny wykonane według wcześniejszego projektu po analizie i akceptacji pacjenta. Dzięki nim możemy zmienić kształt i kolor zębów uzyskując piękny i naturalny efekt.

Wykonujemy je m. in w przypadkach:

  • trwałego przebarwienia zębow które mogą być wywołane przyjmowanymi lekami, nadmiarem fluoru, po leczeniu endodontycznym które nie poddały się wybielaniu.
  • nierównych zębów występujących w niewielkich wadach zgryzu gdzie licówki umożliwiają korygowanie ich kształtu, rotacji, przekrzywienia, przerwy między zębami(diastemy)
  • po urazach mechanicznych jak pęknięcia, odłamania, a także starcia np. w przypadkach nawyku zgrzytania zębami

W sytuacji, gdy wykonujemy pojedyncze licówki warszawa wystarczają zwykle dwie wizyty w odstępie tygodnia. Gdy planujemy całkowitą przebudowe uśmiechu potrzebne sa wstępne wizyty na których wykonujemy woskowe projekty po analizie warunków zwarciowych z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta. W przypadku prac addycyjnych możemy wykonać symulację pryszłego wyglądu zębów przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nakładki (mock-up) przymierzyć w ustach i ocenić efekt. Dopiero po akceptacji rozpoczynamy preparację zębów i pobieramy wyciski. Na gotową pracę oczekujemy około 1-2 tygodni. Pomiędzy wizytami pacjent jest zaopatrzony w licówki tymczasowe.


« powrót
Dent SM
  ul. Bolkowska 2c
Znajdź nas: