Zespół

piotr jakubowski web
Lekarz stomatolog Piotr Jakubowski
(specjalista chirurgii stomatologicznej)

1998 rok - absolwent wydziału stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie

2003-2008 - staż specjalizacyjny z chirurgii stomatologicznej w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implatologii w Warszawie

2008 rok - uzyskał tytuł lekarza specjalisty w zakresie chirurgii stomatologicznej.

Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach w kraju i za granicą.Szczególnie interesuje się implantologią , chirurgią periodontologiczną i plastyczną chirurgią dziąseł. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii przyzębia i tkanek miękkich z wykorzystaniem lasera dużej mocy, oraz zaawansowane zabiegi rekonstrukcji kości(przeszczepy ,osteodystrakcje) i tkanki miękkiej.

ewa jakubowska web
Lekarz stomatolog Ewa Jakubowska

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w roku 1998.Od 2003 wspólnie z mężem prowadzi klinikę stomatologiczną nieustannie troszcząc się o komfort i zadowolenie swoich pacjentów.

Stale aktualizuje swoją wiedzę i umiejętności na licznych sympozjach i praktycznych kursach w kraju i za granicą. Zajmuje się głównie rehabilitacją protetyczną i stomatologią zachowawczą z zastosowaniem najnowszych technik i materiałów.Interesuje się również problematyką związaną z diagnostyką i leczeniem schorzeń dotyczących okluzji i stawów skroniowo-żuchwowych.

dorota maciejak web
Dr n.med. lekarz stomatolog
Dorota Maciejak
(specjalista ortodoncji)

Dr n. med. Dorota Maciejak specjalista ortodonta. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Od początku pracy zawodowej związana z Zakładem Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1998r. asystent, od 2010r. adiunkt WUM.

Wieloletni nauczyciel akademicki, opiekun specjalizantów oraz Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Ortodoncji WUM, współautorka skryptu dla studentów Wydziału Lekarsko-Dentystycznego i książki " Wybrane choroby dziedziczne i wady rozwojowe w praktyce stomatologicznej". Współautorka kilkudziesięciu artykułów i referatów z dziedziny ortodoncji, wygłoszonych na konferencjach w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zespołowym ortodontyczno-chirurgicznym leczeniu pacjentów ze szkieletowymi wadami części twarzowej czaszki oraz zespołami wad wrodzonych.

W 2010r. - obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt.: "Przedopoeracyjne leczenie ortodontyczne pacjentów z morfologicznymi wadami zgryzu". Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society oraz Sekretarz Koła Sekcji Ortodoncji Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

katarzyna meredyk web
Lekarz stomatolog Katarzyna Meredyk

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym.W codziennej praktyce wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji,stomatologii dziecięcej oraz protetyki stomatologicznej. Szczególnie zainteresowana leczeniem zaburzeń czynnościowych układu ruchowego narządu żucia.Obecnie w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Michal Jasinski web
Lekarz stomatolog Michał Jasiński

Absolwent Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uczestnik licznych konferencji, sympozjów naukowych oraz kursów szkoleniowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Lekarz o bardzo dużym doświadczeniu w leczeniu pacjentów z problemami z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej, specjalizujący się w terapii opartej na wykorzystaniu nowoczesnych technik optycznych.

Zaneta BezrukovaŻenia Bezrukova
Dyplomowana higienistka stomatologiczna
Joanna KaminskaJoanna Kamińska
Dyplomowana higienistka stomatologiczna
Magdalena RatajczykMagdalena Ratajczyk
Asystentka stomatologiczna
Katarzyna BigosKatarzyna Bigos
Asystentka stomatologiczna

Partnerzy

Joomla SEF URLs by Artio